لمینت

قیمت لمینت دندان در سال ۱۴۰۱

قیمت لمینت دندان به نسبت دیگر روش های زیبایی دندان ها بالاتر است و بالا بودن هزینه لمینت دندان به دلیل کیفیت ساخت و مواد استفاده شده در ساخت لمینت می باشد.

در ادامه این مطلب در جدول هزینه لمینت دندان می توانید قیمت لمینت دندان را مشاهده کنید.

لمینت دندان یا ونیر دندانveneers-laminates  روکش هایی ظریف از جنس سرامیک یا شیشه ای هستند که جهت زیبایی دندان ها بکار می روند.

امروزه با توجه به روش های مدرن دندانپزشکی زیبایی، داشتن لبخندی زیبا و درخشان دیگر سخت نیست و با استفاده از لمینت دندان طرح لبخند، بهترین لمینت دندان تهران می توانید از لبخند زیبا لذت ببرید 

لمینت دندان طرفداران بسیار، کاربرد و مزایای فراوانی دارد. در ادامه در مورد لمینت دندان قیمت ۱۴۰۱ ، قیمت لمینت دندان طرح لبخند و همچنین بهترین نوع لمینت دندان در تهران صحبت خواهیم کرد.

آیا شما قصد انجام دادن لمینت دندان طرح لبخند دارید ؟ آیا به فکر زیبا‌ کردن دندان هایتان با لمینت دندان هستید ؟

اگر این چنین سوالاتی در خصوص لمینت دندان و قیمت لمینت دندان در سال ۱۴۰۱ دارید تا آخر این مطلب همراه ما باشید.

لمینت دندان چیست ؟

لمینت دندان (لمینت دندان به انگلیسی Dental laminate) روکشی ظریف و لایه ای نازک از جنس سرامیک یا شیشه است که جهت زیبایی دندان ها و درخشندگی بیشتر دندان استفاده می شود.

امروزه یکی از راه های اصلاح فرم دندان ها استفاده از لمینت دندان بر روی دندان های اصلی است

لمینت دندان اینگونه است که پزشک بعد از معاینه و باتوجه به جنس و ضخامت لمینت دندان های شما، دندان های اصلی را کمی تراش میدهد و قالبگیری انجام می شود.

آیا بلیچینگ بهتر است یا لمینت دندان + بررسی تفاوت‌های تفاوت بلیچینگ و لمینت و کامپوزیت

لمینت دندان لایه ای بسیار نازک و ظریف است که ضخامت آن حدودا   ۰٫۲ الی ۰٫۵ سانتیمتر است و براحتی بر روی دندان های شما قرار میگیرند.

قیمت لمینت دندان ۱۴۰۱

قیمت لمینت دندان همیشه موضوعی مهم و البته مبهم در ذهن مراجعه کنندگان می باشد. باید بگوئیم که قیمت لمینت دندان به چند عامل مهم بستگی دارد.

میزان هزینه لمینت دندان بر طبق جنس لمینت دندان، کشور سازنده لمینت، مارک لمینت دندان، تعداد دندان هایی که به لمینت دندان نیاز دارند و منطقه کلینیک دندانپزشکی شما تعیین می شوند و این موارد همیشه در قیمت لمینت تاثیرگذار هستند.

انجام لمینت دندان بدون جراحی و با کمترین میزان تراش انجام میگیرد بعد از جدول هزینه لمینت دندان در ادامه می توانید شرایط لمینت دندان قسطی را نیز مشاهده کنید.

به طور کلی قیمت لمینت دندان ۱۴۰۱ از هر واحد ۱٫۲۰۰٫۰۰۰ تا حدودا ۶٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد که هرکدام جنس و کیفیت متفاوتی دارند در جدول زیر قیمت تمامی مارک های لمینت دندان ذکر شده است.

نوع لمینت دندانقیمت لمینت دندان (هر واحد)
لمینت دندان موقت۱٫۲۰۰٫۰۰۰ الی ۱٫۵۰۰٫۰۰۰
لمینت ونیر کامپوزیت۱٫۲۰۰٫۰۰۰ الی ۲٫۰۰۰٫۰۰۰
لمینت دندان زیرکونیا۲٫۲۰۰٫۰۰۰ تومان
لمینت دندان سرامیکی Vita3.800.000 تومان
لمینت دندان ایمکس۵٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان
 لمینت دندان فلدسپاتیک۷٫۴۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت بهترین لمینت دندان طرح لبخند

بهترین نوع لمینت دندان چیست؟ در این قسمت بهترین لمینت دندان را همراه قیمت و جدول هزینه لمینت دندان سرامیکی معرفی خواهیم کرد.

لمینت دندان سرامیکی به عنوان بهترین نوع لمینت دندان و زیباترین لمینت دندان شناخته می شود که از درخشندگی و استحکام فوق العاده بالایی برخوردار است.

همچنین این لمینت دندان دارای کمترین میزان ضخامت است که در هنگام چسباندن با حداقل تراش بر روی دندان اصلی شما قرار میگیرد.

کامپوزیت دندان چگونه به زیبایی دندان ها کمک می کند؟ + عوارض کامپوزیت دندان چیست؟

لمینت دندان سرامیکی بالاترین کیفیت و طول عمر را دارد که در جدول زیر میتوانید قیمت لمینت دندان سرامیکی را مشاهده کنید.

نوع لمینت دندانضمانتقیمت لمینت دندان (هر واحد)
لمینت دندان سرامیکی ips15 سال۵٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان
لمینت دندان طلابر حسب قیمت روز طلا

لمینت دندان طرح لبخند یا لمینت دندان بازیگران معمولا برای طرح های فانتزی بکار می رود که به طرح لبخند فانتزی نیز معروف است.

این نوع لمینت بدلیل درخشندگی و سفیدی بسیار زیاد به لمینت دندان طرح لبخند شناخته شده است و طرح لبخندی بسیار زیبا و درخشان را برای شما به ارمغان می آورد.

لمینت دندان قسطی

با لمینت دندان قسطی می توانید بدون نگرانی و دغدغه نسبت به هزینه لمینت دندان از لبخندی زیبا و درخشان بهره مند شوید.

پیش پرداختاقساط ماهیانهنوع اقساط
۳۰% پرداخت اولیه۳ الی ۵ ماه   چک
۵۰% پرداخت اولیه    5 الی ۸ ماهچک

عکس لمینت دندان طرح لبخند

عکس لمینت دندان یکی از مزایای لمینت دندان هست که می توانید ظاهر زیبای لمینت را مشاهده کنید و نسبت به ظاهر دندان های خود تصمیم بگیرید همچنین در عکس لمینت طرح لبخند می توانید زیبایی طرح لبخند خود را مشاهده کنید.

منبع: https://iricclinic.com/dental-laminate/

پاسخ دهید